Září 2009

Proč jsem tak škaredá a ostatní lidi tak neupřímní?

26. září 2009 v 16:30 | Mima |  Mé názory
Proč jsem tak škaredá a ostatní lidi tak neupřímní?

... proč se nikdo nedrží hesla: "Upřímnost nade vše." ?

Určitě to znáte, hodně málo lidí je zcela a naprosto upřímných. No, možná, že se pletu, ale vycházím čistě z mého života, okruhu mých známých, přátel či nepřátel ...

Proto mě hodně mrzí, že se mezi nimi najde jen málo takových, kteří se nebojí říkat pravdu upřímě do očí, i přestože ví, jak by se mu to mohlo vymstít.

Taky bych si chtěla víc věřit a mít větší sebevědomí ...

25. září 2009 v 16:09 | Mima |  Já a život
Taky bych si chtěla víc věřit a mít větší sebevědomí ...

... ale život je krutý ...

Věřte tomu nebo ne, já už nevím, co dál ...

Poslední dobou mě opouští moje sebevědomí a přichází strach z toho, co všechno mě ještě potká. Nic mi nevychází podle plánů a vždy se stane pravý opak toho, v co doufám. Moje sny teď leží deset metrů pod zemí a čekají na zázrak ...


Neblogující ...

20. září 2009 v 18:59 | Mima |  Blog(ování)
Neblogující ...

... radujte se, neboť jsem se právě vrátila ...

To jsem prosím nikde nebyla. Doma jsem se válela na gauči a nudila se, nebo jsem se pokoušela rozluštit matematické příklady. I přesto, že nuda byla k nevydržení, ani jsem se blogu nedotkla. Chytla mě totiž špatná nálada, kdy mám chuť se vším zkončit- s blogováním v první řadě.
A tak jsem celé dny přemýšlela. Nechtělo se mi psát, zkrátka jsem si řekla, že se na vás sprostě vykašlu ... Ale ne, co to říkám? Zrušit blog by byla jedna z nejdebilnějších chyb, které jsem kdy v životě udělala ...

Jste zvědaví, jak to dopadlo?

13. září 2009 v 12:19 | Mima |  Soutěže
Jste zvědaví, jak to dopadlo?

.. tak to bych vám přála vidět můj výraz v obličeji, po přečtení vašich komentářů ...

To mi prosím zabralo jen necelé tři minuty ...

Upřímě vám můžu říct, že jsem si od první soutěže slibovala daleko víc. Můžu být sice ráda aspoň za to málo, ale popravdě- zprvu mě to dost naštvalo, na chvíli se mě zmocnily pocity zuřivosti a nenávisti ke všem, co kdysi před časem v anketě volili ANO- byli pro, abych zapojila své myslící schopnosti a vytvořila zde na blogu soutěž.
Ano, opravdu jsem se vám snažila zavděčit a taky vyvést svůj blog z normálu. Udělat něco vyjímečného a neobvyklého.

Za tu příležitost vděčím hlavně blog.blog.cz, díky němuž jsem se odhodlala tuto soutěž vytvořit. Chtěla jsem i dřív, ovšem kvůli mým velkým obavám, co mi na to někteří z vás řeknou, jsem se k tomu dostala teprve teď ...


Co je to láska?

11. září 2009 v 20:29 | Mima |  Mé názory
Co je to láska?

Proč vysvětlovat lásku odbornými názvy a slovy? Pro mě je to pocit, že mám někoho nade všechny ráda a moc mi na něm záleží.

Při slově láska se mi vybaví tisíc otázek, příběhů, okamžiky mého života mi proletují v hlavě a já se naprosto strácím ...

Všude jen samé peníze ...

6. září 2009 v 17:09 | Mima |  Mé názory
Všude jen samé peníze ...

... dá se bez nich žít?

Už z principu mi skoro každý odpoví, že peníze mnohdy nic neznamenají a nejsou na světě to nejdůležitější. Že se bez nich snadno obejdeme a dá se bez nich žít.

Je ale fakt, že pro dnešní lidi znamenají peníze mnoho, ikdyž si to neuvědomují, nebo si to hold nechtějí připustit. Ale je to tak a co je špatné na tom, přiznat si, jak to s penězi doopravdy je?


Historicky první soutěž zde na blogu

3. září 2009 v 16:59 | Mima |  Soutěže

Soutěž

Za co všechno blogu vděčíte?

Blog.cz je tu už hodnou chvíli a myslím, že mnoho z nás je mu za to vděčná. Tak proč se trochu nezamyslet nad tím, co jste kdy díky blogu dokázali a co pro vás blog vlastně znamená, proč blogujete a zdali jste rádi, že tu blog je, nebo jestli je něco, s čím nejste spokojení?

První dojmy z prvního dne

1. září 2009 v 20:09 | Mima |  Ze života
První dojmy z prvního dne

... co se přes prázdniny změnilo a zdali vůbec něco ...

Popravdě řečeno jsem se tento rok obávala prvního dne mnohem víc, než kterékoliv jiné roky. Možná mě ten začátek školy a opětovný fofr, učení apod., tak trochu zaskočil a já jsem nečekala, že prázdniny tak rychle utečou. Zdá se mi, že čas utíká čím dál víc a když jsem si před dvěmi měsíci říkala, že škola je ještě v nedohlednu, asi jsem se hodně mýlila.