Historicky první soutěž zde na blogu

3. září 2009 v 16:59 | Mima |  Soutěže

Soutěž

Za co všechno blogu vděčíte?

Blog.cz je tu už hodnou chvíli a myslím, že mnoho z nás je mu za to vděčná. Tak proč se trochu nezamyslet nad tím, co jste kdy díky blogu dokázali a co pro vás blog vlastně znamená, proč blogujete a zdali jste rádi, že tu blog je, nebo jestli je něco, s čím nejste spokojení?Máte možnost se zamyslet a sepsat pár řádků o tom, jak to vlastně s vámi a blogem je ...

Důležité je, abyste měli svůj vlastní blog a tím pádem už nějaké ty zkušenosti, jak to tady na blogu vlastně chodí ...

  • Nejde zde jen o originalitu, ale taky o to, jestli si vůbec dokážete uvědomit, co všechno pro nás blog dělá. Samozřejmě originalita se cení a nejen to, hlavně taky smysl článku a styl, jakým je to napsané.

    Nebráním vám, abyste na svém blogu zveřejnili přímo článek na toto téma a pak vložili dole do komentářů odkaz, stejně tak zde ale můžete sepsat celý článek, nebo použít tento e-mail.
Do 12. září (15:00 hod.) mi můžete posílat vaše soutěžní články a já z nich potom vyberu ten nejlepší.

O co se vlastně bude soutěžit?
Jednak o propagaci vašeho blogu na dobu mnou určenou, tak aby si každý čtenář všiml: "Ano, to je on, ten vítězný blog :)" Už potěšení z toho, že jste nejlepší, to je ta nejlepší výhra. Ovšem vítěz taky obdrží malý dárek :)


A za co vděčím blogu já?

Díky blogování jsem potkala další skvělé blogaře a blogařky. Navíc jsem našla místo pro všechny své úvahy a vyslechla si vaše názory, za které vám všem můžu jedině poděkovat, přestože ne vždy jsou kladné. Je pro mě důležité znát i názor jiných, protože bez vašich připomínek bych se nikdy nedokázala zlepšit.
Blog mi dává šanci zdělit všem, co si myslím a naopak se dozvědět, jaké názory mají ostatní. Jsem ráda, že jsem našla tu odvahu založit si blog i přes všechny obavy a otevřel se mi nový svět- jiný, než je ten můj opravdový ...

---------------------------------------------

Zde máte příklad, jak by váš text mohl vypadat. Jinak je to ale na vás, ovšem upozorňuju, že nemusíte psát nic dlouhého. Úplně stačí jen několik řádků. Hlavní je říct, co máte na srdci, nebo můžete zapojit svou fantazii a vymyslet něco "nereálného" či "neobvyklého". :)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama