Blog(ování)

Neblogující ...

20. září 2009 v 18:59 | Mima
Neblogující ...

... radujte se, neboť jsem se právě vrátila ...

To jsem prosím nikde nebyla. Doma jsem se válela na gauči a nudila se, nebo jsem se pokoušela rozluštit matematické příklady. I přesto, že nuda byla k nevydržení, ani jsem se blogu nedotkla. Chytla mě totiž špatná nálada, kdy mám chuť se vším zkončit- s blogováním v první řadě.
A tak jsem celé dny přemýšlela. Nechtělo se mi psát, zkrátka jsem si řekla, že se na vás sprostě vykašlu ... Ale ne, co to říkám? Zrušit blog by byla jedna z nejdebilnějších chyb, které jsem kdy v životě udělala ...

Co bych chtěla změnit na svém blogu

14. srpna 2009 v 8:37 | Mima
Co bych chtěla změnit na svém blogu

Z vlastních zkušeností vím, že když chci něco zlepšit, je to pak ještě horší. Ale mít nějaké cíle, kterých bychom chtěli dosáhnout, to je dobrý základ k úspěchu.

Jeden blog úplně stačí

6. srpna 2009 v 10:39 | Mima
Jeden blog úplně stačí

... ale jak komu ...

Občas tak brouzdám po různých blozích a tu a tam najdu blogaře, který má víc blogů než ten jeden. Tak nějak nad tím přemýšlím a říkám si, na co jich tolik potřebuje. Nehledě na to, že to někdy nejsou jen dva, ale dokonce i 3 nebo 4 blogy.

Autorský klub pro autorské blogy

28. července 2009 v 9:40 | Mima
Autorský klub pro autorské blogy

... aneb. opět novinka na blog.cz

Vím, že tohle téma není příliš originální, ale já chci přesto psát právě o tomhle.

Je skvělé, že blog.cz dal příležitost taky autorským blogům, které se už pomalu začínaly ztrácet mezi neautorskými kopírovanými blogy. Není to žádná novinka, že někdo kopíruje ... takyže jsem o tom psala plno dalších článků. Možná jsem tak trochu doufala, že se někdo nad svými činy zamyslí a přestane kopírovat, jenže to jsem asi pěkně hloupá. Copak někdo přistoupí na kecy jedné malé holky ???

Když se nudím, blog.cz mě zachrání

22. července 2009 v 9:43 | Mima
Když se nudím, blog.cz mě zachrání

No nesmějte se, je to pravda ...

Když už se mi podaří usmlouvat bratra, aby mě pustil k počítači, zapnu ICQ- kde samozřejmě nikdo není, zajdu na pár stránek, kde taky nic nového nepřibylo ... a co pak ??? Mám sedět a dělat, že mě to na počítači fakt baví a že mám pořád co dělat ??? To si radši zábavu najdu, než něco předstírat.

SON(C)

12. července 2009 v 12:49 | Mima
SON(C)

Pro ty, kteří jsou akční a hned by se chtěli zapojit, mám správu, že žádná SONC SE KONAT NEBUDE !!!

Jde mi jen o to, říct svůj názor. Proč bych jednomu člověku psala do komentářů co si o takové soutěži myslím, rovnou to napíšu sem ...

Blogování jako povinnost ???

5. července 2009 v 8:19 | Mima
Blogování jako povinnost ???

Původně jsem chtěla jen napsat, že tu teď bude poněkud mrtvo, protože odjíždím na tábor. Proč předchystávat nějaké články ??? Týden to vydržíte, možná budete i rádi a budete si říkat, kéž bych si na táboře uvědomila, že můj blog za nic nestojí a že by bylo nejlepší vyklidit pole ;)

Originální přezdívka ...

2. července 2009 v 11:39 | Mima
Originální přezdívka ...

Přezdívka ??? To k blogu a vůbec celému internetovému světu prostě patří. Kdo by taky všude psal svým pravým jménem, kdo by nechtěl být aspoň trochu anonymní ...

A proto si lidé vymysleli přezdívky... Nebo ne ??? To by bylo moc jednoduché. Třeba se jen někomu nelíbilo jeho jméno a tak si začal říkat jinak. Ale ať je to jak chce, nějakou tu přezdívku má snad každý.

Napsat komentář je těžší než se zdá ...

28. června 2009 v 11:19 | Mima
Napsat komentář je těžší než se zdá ...

Občas si udělám čas a projdu pár blogů. Co by z toho ale ti blogeři měli, kdybych jim nezanechala koment. Vlastně proč ne ?? Mě to přece nic neudělá a oni budou mít radost ... Aspoň v to doufám, že jim přijde můj komentář vhod. Jenže někdy je vážně těžké vystihnout, co se hodí a co už je tak trochu moc ...

Když nevím co dřív ...

2. června 2009 v 21:39 | Mima
Když nevím co dřív ...

(aneb. už zase nový vzhled)

Někdy se stává, že se nemůžu rozhodnout. Nevím, co udělat dřív ...
Ke změně vzhledu mě vedla jedna hlavní věc a to ta, že můj blog byl už dlouhou dobu nebarevný. No řekněte sami, nepřipadá vám to divné.

Nová hláška

31. května 2009 v 17:59 | Mima
Nová hláška

Ještě nedávno bych řekla, že už mě kolem blogů nic nepřekvapí (bráno hoodně z nadsázkou). Na některých blozích už se vystřídalo tolik stylů, že se je neoplatí ani počítat.

Ale přesto si jednou někdo našel čas a vymyslel si pár hlášek, které dává jako reklamy, aby se ostatní na jeho blog zašli podívat. Určitě jste si toho taky všimli ...

Když mám opět v hlavě prázdno ....

26. května 2009 v 19:50 | Mima
Když mám opět v hlavě prázdno ....

Kdysi na začátku tohoto blogu, někdy v únoru, mě napadalo tolik článků, že bych je nejradši všechny hned zveřejnila, ať blog není zas tak prázdný. Ale já věděla, že se mi to nevyplatí. Proto jsem to tak nějak přežila a přidávala články postupně. Pak už jsem ale neměla moc článků v záloze a moje hlava ne a ne něco normálního stvořit.

Kdo napíše, vyhraje !!!

11. května 2009 v 18:40 | Mima
Kdo napíše, vyhraje !!!

Tak jsem zase jednou přemýšlela. Tentokrát nad články. Přijde mi totiž blbost, aby někdo psal články několikrát denně. Jasně, je to jeho věc, ale já osobně se celkem bojím, aby mi jednoho dne nedošly nápady a tím by pro mě blog zkončil.

SB ???

3. května 2009 v 21:00 | Mima
SB ???

Neboli spřátelování blogů.
Po čase zas přidávám něco do rubriky o blogování. Tentokrát na téma SB. Proč právě toto téma ?? Vysvětlení mám. A to takové, že se mě pořád někdo ptá, jestli nechci spřátelit. Přestože jsem už několikrát psala, jak to se mnou a SB je.

Mám ráda svůj blog

30. dubna 2009 v 19:05 | Mima
Mám ráda svůj blog

Začala jsem s vé články psát s radostí, jako ještě nikdy předtím. Vlastně nevím ani proč, když se téměř nic nezměnilo. Jsem ráda, když někdo napíše komentář, ale někdy začínám tiše závidět všem těm úspěšnějším blogařům. Jejich blogy jsou tak neskutečně originální, skvělé a pěkné, že si je beru za vzor a chci aby můj blog byl stejně úspěšný. No řekněte, není tohle naivní ??? Je !!!

Nepravdivá pravda

24. dubna 2009 v 16:40 | Mima
Nepravdivá pravda

Lež! Jak povědomé to téma na mém blogu. Není se čemu divit, ale do jediného článku se všechno nevejde. Přiznejme si to, koho z nás baví číst hodně dlouhé články? Záleží na tom, jak dobře nebo špatně jsou napsané a v mém případě to má do dokonalosti ještě hodně daleko.

Anonym nic nezkazí

23. dubna 2009 v 16:50 | Mima
Anonym nic nezkazí

Fakt nevím, proč někdo dělá takovou blbou chybu. Psát si "deníček" na blogu je sice zábavné a ostatní se třeba i zasmějou. Ale já vidím, jak potom tito blogaři nadávají, když jejich blog objeví někdo z rodiny nebo z přátel. Najednou je to pro ně hrůza století a přitom musí tušit, že se se svým blogem jen tak neskryjí, ikdyž ho třeba tak moc neprezentují. Skrátka, když někdo píše na blog své osobní údaje, nemusí se to vždycky vyplatit. Stejně tak když komentujete něčí blog, web apod., pokud se podepíšete anonymě, aby vás nikdo nepoznal, pak můžete říct téměř cokoliv, jestliže nezanecháte adresu vaší stránky.

Co mě na blozích (ne)zaujalo

19. dubna 2009 v 20:19 | Mima
Co mě na blozích (ne)zaujalo

Postupem času zjišťuji, že moje tvrzení nebylo zas tak pravdivé. Jaké že?
Když jsem začala s tímto blogem (což není zas tak dávno), potkávala jsem samé blogy o celebritách apod., byly plné té (s prominutím) ODPORNÉ blogařské řeči, kterou jak možná víte moc v lásce nemám. Proto jsem si taky udělala představu, že nejvíce blogů je právě takových. Na čemž sice pořád trvám, ale ne tak moc, jako tenkrát.

Změny na blogu

11. dubna 2009 v 11:24 | Mima
Změny na blogu

Někomu přijdou vhod a někdo je nepřijme vůbec. Pro každého mají jiný význam, ale já se jenom nestačím divit. Proč se kvůli těmto, řekla bych skvělým, změnám někdo dokonce hodlá vzdát svého blogu? Nevím, co si o tom mám myslet, admini blogu nám chtěli jenom pomoct a podle mě se jim to daří. Změny přinesly mnoho nového, co si doteď snad nikdo na blogu nedokázal představit.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá ...

10. dubna 2009 v 19:54 | Mima
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá ...

Kdo by neznal tohle známé přísloví. Přesto pravdivé. Jak v blogování, tak i při běžném životě. Jenže tady, na blogu, je to od někoho dost zbabělé. No jo, to jsem celá já, hned začnu nadávat, ani nevysvětlím o co jde.
 
 

Reklama