Ze života

První dojmy z prvního dne

1. září 2009 v 20:09 | Mima
První dojmy z prvního dne

... co se přes prázdniny změnilo a zdali vůbec něco ...

Popravdě řečeno jsem se tento rok obávala prvního dne mnohem víc, než kterékoliv jiné roky. Možná mě ten začátek školy a opětovný fofr, učení apod., tak trochu zaskočil a já jsem nečekala, že prázdniny tak rychle utečou. Zdá se mi, že čas utíká čím dál víc a když jsem si před dvěmi měsíci říkala, že škola je ještě v nedohlednu, asi jsem se hodně mýlila.

Nezvaný host, co mi nedá spát!

24. srpna 2009 v 10:39 | Mima
Nezvaný host, co mi nedá spát!

... je léto, sluníčko krásně svítí a kolem plno toho dotěrného hmyzu- včely, vosy, komáři, či mouchy ... znáte to. A nejenom, že kdekomu na potkání rozdávají žihadla, ale ještě si k tomu bzučí- což by mi tak nevadilo, jen kdyby aspoň v noci dali pokoj ...

Když se někdo rozhodne, že si začne užívat prázdnin ....

26. července 2009 v 17:01 | Mima
Když se někdo rozhodne, že si začne užívat prázdnin ....

... a toto předsevzetí taky dodrží.

Poslušně hlásím, ikdyž bych ani nemusela, že žiju, jen jsem neměla čas na psaní. Omlouvám se, ale jestli si myslíte co jsem to za člověka, když si neudělám čas ani na blog, tak to smůla. Rozhodla jsem se, že aspoň o prázninách omezím čas strávený u počítače a radši vyrazím někde ven za kámošema.

Konec školy, jdeme si užívat !!!

30. června 2009 v 16:09 | Mima
Konec školy, jdeme si užívat !!!

Učení zahoďte za hlavu a teď už si jdeme jenom užívat.

Nechtěla jsem psát o konci školy v pátek, protože teprve dnes všichni definitivně skončili. Myslela jsem, že se zblázním, když jsem už v pátek viděla plno nastrojených školáčků s kytkou v ruce, zatímco my, jako jedna z mála škol, jsme trávili celé dopoledne chozením po lese s naším milým, hodným učitelem (ironicky řečeno ...) :D Řekla bych, že po takové tůře ho celá naše třída nenávidí ;)

A je tu léto !!!

25. června 2009 v 14:59 | Mima
A je tu léto !!!

Zatím to tak (aspoň u nás) opravdu nevypadá.
Většinou stále prší a horko taky moc není. Neradovali jsme se předčasně ??? Ještě nedávno to vypadalo, jako by léto přišlo dřív než obvykle a hodlalo přetrvat přes celé prázdniny.

Prázdniny !!!

15. června 2009 v 19:09 | Mima
Prázdniny !!!

Školu hodit za hlavu, učebnice nevidět celé dva měsíce ...- sen téměř každého školáka.
Konečně je to tu. Ještě posledních pár dní, které utečou jako voda a pak VOLNO !!!

Bez počítače ...

13. června 2009 v 12:49 | Mima
Bez počítače ...

Hlásím že žiju.

Ti, kteří chodí na můj blog pravidelně a znají mou pravidelnost v přidávání článků se nejspíš musí hodně divit. Co já vím, třeba jste rádi, že jsem nepsala a doufali jste, aby to tak zůstalo ;), takovou radost vám ale neudělám ...

Neopisujte a nenadávejte !!!

4. června 2009 v 18:59 | Mima
Neopisujte a nenadávejte !!!

Většinou mě nějaké ty články napadají právě ve škole. Většinou když se snažím dávat pozor, vleze mi do hlavy myšlenka a já mám sice nápad, co odpoledne na blog napíšu, ovšem učitelce je to zřejmě úplně jedno a zajímá ji akorát, jestli dávám nebo nedávám v její hodině pozor.

Co mě ale dokáže naštvat je, že si žádný ten "výmysl" z hodin matematiky, fyziky, či snad dějepisu, téměř nikdy nezapamatuju. Teď se snad stal zázrak, protože i přes ty všechny písemky a zkoušení mi v hlavě stále ještě zůstává myšlenka na takové jedno školní téma ....

Jak jsem hledala ....

5. května 2009 v 16:50 | Mima
Jak jsem hledala ....

Bylo to hrozné odpoledne, ostatně jako všechny všední odpoledne. Venku bylo sice krásně a navíc jsem byla konečně doma ze školy, jenže ty úkoly mi moji skvělou náladu úplně zkazily. Vlastně jich nebylo zas tak moc, ani učení ne, jenže jsem nikde nemohla najít sešit do češtiny....

Po roce Velikonoce, Velikonoce přicházejí.

13. dubna 2009 v 10:29 | Mima
Po roce Velikonoce, Velikonoce přicházejí.

... zpívejme přáteléé!!!
Velikonoce rozhodně nejsou klidným svátkem. Už proto, že od samého rána slyšíte zvonění zvonku u dveří, za kterými se téměř stoprocentně skrývá nějaký koledník. Z toho kouká pro holky pořádý výprask. A ještě za to musí obětovat vajíčko. To je mi teda spravedlnost :-D Platit za výprask. Nevím, koho to mohlo napadnout. Možná se opět někdo hrozně moc nudil. Tak se mi ale kolikrát zdá, že spíš kluci by potřebovali někdy pořádně namlátit.

Apríl- užili jste si ?

3. dubna 2009 v 17:49 | Mima
Apríl- užili jste si ?

Spoždění mám, to uznávám, ale za chyby na blog.cz nemůžu. Ovšem, nechci vynechat ani takovou věc, jako je apríl, ikdyž to opět není nic moc extra. Řekla bych, pro mě normální den, o kterém snad ani nestojí psát. Doufám, že vy ostatní jste si vedli líp než já a aspoň nějak jste si z ostatních vystřelili.

Jak jsme si hráli na slepce

27. února 2009 v 16:30 | Mima
Jak jsme si hráli na slepce

Nemám ráda školu, tolik učení a vůbec všechno co se školou souvisí. Až na pár vyjímek. Kromě přestávek jsou to hlavně hodiny občanky. Tyhle hodiny nejsou obyčejné, plné nudných poznámek do sešitů, jak to obvykle bývá. O tom jsem se mohla přesvědčit, když jsme nedávno probírali různě postižené lidi a přiznám se, že bych jimi být nechtěla.
 
 

Reklama